Klasyk od SEGI za darmo – Crazy Taxi Free.


Crazy TaxiHit na niedziele! SEGA udostępniła darmową wersję jednego ze swoich największych hitów sprzed lat – Crazy Taxi. Arkadowa gra znana z automatów i konsoli Dreamcast, w której wcielamy się w szalonego taksówkarza i musimy w ustalonym czasie dowieść pasażera do celu. Przy okazji wykonywać jak najbardziej ryzykowne ewolucje. Sądzę, że fanom konsol nie trzeba jej dalej przedstawiać, dla wszystkich innych zamieszczam trailer.

Crazy Taxi została udostępniona całkowicie za darmo (wcześniej kosztowała ponad 20zł, więc okazja jest naprawdę przyzwoita). Promocja potrwa tylko do 19 marca.

Grę Crazy Taxi Free można pobrać z Google Play.

Promocja połączona jest z zapowiedzią nowej wersji klasycznej, Crazy Taxi, tym razem zaprojektowanej specjalnie z myślą o urządzeniach mobilnych – Crazy Taxi: City Rush. Gra została przeprojektowana, odświeżono grafikę oraz przede wszystkim zmieniono sterowanie tak, aby było dostosowane do telefonów i tabletów. Gra Crazy Taxi: City Rush zadebiutuje na Androida jeszcze w tym roku i będzie dostępna za darmo (Free2Play), opłaty będą jedynie pobierane za zakup ulepszeń do swojej taksówki (nowość) oraz za dodatkowe paliwo. Mechanizmy znane z Angry Birds Go, które nie są obowiązkowe, ale znacznie ułatwiają grę. Sporą zmianą jest zrezygnowanie z możliwości dowolnego wyboru klienta, od którego przyjmiemy zlecenie. Teraz będziemy mieli z góry narzucone zlecenia i każde będzie traktowane, jako osobny level. Oczywiście nadal będziemy mieć możliwość wybory dowolnej trasy, jaką pokonamy, aby dowieść pasażera do celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *