Sposób na łatwe przeniesienie danych (SMS, zdjęć, kontaktów) do iPhone.

Apple wraz z nową wersją iOS oznaczoną cyfrą 9 dał możliwość łatwego przeniesienia danych z telefonu z Androidem na iPhone. Po co? Są jacyś chętni do porzucenia Androida na iOSa? Nie widzę… 🙂 No ale gdy ktoś nagle chciał zrobić taką szaloną rzecz można teraz szybko to zrobić.

iOS 9 podczas pierwszego uruchamiania daję możliwość przeniesienia danych z Androida. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w wizardzie początkowym a na telefonie z Androidem zainstalować aplikację Move to iOS.
Po zainstalowaniu aplikacji musimy wpisać kilku cyfrowy kod, który pojawi się podczas konfiguracji iPhone. Następnie iPhone automatycznie tworzy tymczasowy HotSpot WiFi a Android łączy się z nim. Później w aplikacji wybieramy jakie dane chcemy przenieść. Możemy na iPhone przenieść SMS, zdjęcia, konto Gmail i kontakty.

Przenoszenie danych iPhone

Samo przesyłanie danych trwa kilka minut, w zależności ile zdjęć mamy do przesłania bo to one zazwyczaj najwięcej zajmują.

Operacja jest banalnie prosta i każdy bez problemu powinien sobie z przeniesieniem danych z Androida do iPhone poradzić. Co ciekawe aplikacja Move to iOS w te chwili ma średnią ocenę na poziomie 1,7. Nie wiem czy faktycznie została tak niedopracowana czy jest to zwykłe trollowanie przez fanów Androida.

Aplikację Move to iOS można pobrać za darmo z Google Play.

Jedna myśl na temat “Sposób na łatwe przeniesienie danych (SMS, zdjęć, kontaktów) do iPhone.”

  1. czy was jeblo z tym programem, ciagle go promujecie a nie dziala po instalacji telefonu, mnie nie interesuje kiedy sobie odpalam tylko po miesiacu kiedy juz ifon chodzi
    cymbaly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *