O mnie

Telefonami interesuje się od 5 lat, wtedy to zaczęły wchodzić na rynek pierwsze prawdziwe smartfony. Od razu Android został moim ulubionym systemem. Cenie go za dużą swobodę przy konfigurowaniu, możliwość instalacji własnych aplikacji, szeroki wybór telefonów a przede wszystkim (może dla wielu to będzie szok) za pełną integrację z serwisami Google bez, których sobie nie wyobrażam codziennego życia (może trochę przesadzam 🙂 ).

Telefony używam dość intensywnie, często je zmieniam, przez co mam dużą wiedzę na temat samych urządzeń jak i Androida dlatego postanowiłem ją się podzielić ze światem a przy okazji pomóc osobą „świeżym” w używaniu tego systemu. Na mim blogu znajdziecie wiele poradników przybliżających niektóre funkcji systemu Android. Czasami są to rzeczy strasznie banalne, czasami trochę bardziej zaawansowane. Jeśli moja strona przyczyni się do rozwiązania problemu chociaż jednej osobie uważam to za sukces. 🙂

Czym byłby smartfon bez aplikacji? Aplikacje, produkowane przez dziesiątki tysięcy deweloperów to esencja tego czym jest smartfon. Dlatego na stronie porady i tutoriale będą przeplatane recenzjami, opisami czy zapowiedziami przydatnych aplikacji i wciągających gier.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować lub potrzebujesz pomocy ze swoim telefonem to serdecznie zapraszam.
Kontakt: razer@androapps.pl

Dodaj komentarz