Daily Telko News 04.04.2018

Advertisement

Postanowiłem wystartować z nowym cyklem, w którym codziennie będę wrzucał kilka newsów z branży telekomunikacyjnej. Zobaczymy jak to wyjdzie i czy dam radę. 🙂

Gamingowy telefon Black Shark

13 kwietnia Xiaomi zaprezentuje nowy telefon zaprojektowany z myślą o graczach. W związku z tym możemy się spodziewać, że będzie to najmocniejsza dostępna w tej chwili konfiguracja opierająca na chipsecie Snapdragon 845 i 6GB/8GB RAM oraz 120Hz odświeżanie ekranu. Będzie on sprzedawany pod nową marką Black Shark.

OnePlus 6

Potwierdzono OnePlus 6 będzie sprzedawany w wariancie z 8GB ram i 256GB pamięci wewnętrznej. Oczywiście napędzany będzie Snapdragon 845. Premiera w Q2. Oczywiście OnePlus podąża za najnowszymi trendami i tutaj też będziemy mieli ekran z wcięciem jak w iPhone X. Zapowiedziano jednak, że będzie można je „wyłączyć”. Chodzi po prostu o opcję w sofcie, która sprawi, że wcięcia będą czarne i nie będą stanowiły przestrzeni użytkowej.

Advertisement

Exynos 9820

Przyszłoroczny flagowy chipset Samsunga Exynos 9820 będzie posiadał wsparcie dla technologii 5G RF. Tak przynajmniej wynika z przecieków. Czy jesteśmy coraz bliżej następnie generacji sieci komórkowej i wkroczymy w gigabitowe prędkości mobilne?

Dodaj komentarz