Daily Telko News – Nowy Honor, pół milona Xiaomi w 2017

Advertisement

Nowe Honory w maju!

Honor wysłał zaproszenia na konferencję, na której zaprezentuje nowe telefony. Podążając za trendami firma (a właściwie submarka Huaweia) też stawia na sztuczną inteligencję. Prezentacja odbędzie się 15 maja w Londynie. Prawdopodobnie zobaczymy tam Honora 10 oraz jego mniejszą wersję Honor 10 View.

Ponad pół miliona Xiaomi sprzedanych w Polsce w 2017!

W 2017 roku w Polsce sprzedano 8,8 miliona smartfonów podaje firma analityczna IDC. Zdecydowana większość to telefony z Androidem (91,5%). Podział na producentów wygląda następująco: Samsung (39,1%), Huawei (24,9%), Apple (8,7%), LG (6,7%), Xiaomi (6,2%).

Ciekawe czy firma brała pod uwagę też import własny z serwisów typu Aliexpress. Jeżeli nie to sądze, że Xiaomi spokojnie przegoniło LG a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że i Apple.

Advertisement

Beta WhatsApp

WhatsApp udostępnia wersję beta aplikacji z blokada nagrywania. Aplikacja oznaczona 2.18.102 i na razie jest w fazie testowej. Można ją pobrać z ApkMirror lub po przystąpieniu do beta testów w Google Play. Opcja blokady nagrania pojawia się kilka sekund po rozpoczęciu rozmowy i pozwala nagrywać głos nie tylko w czasie trzymania przycisku ale stale.

Dodaj komentarz