Daily Telko News – Xiaomi Black Shark, stara wersja Snapchata i przenoszenie numerów.

Advertisement

Xiaomi Black Shark

Pierwsze zdjęcie telefonu Xiaomi Black Shark wyciekły do sieci. Dzięki nim możemy dowiedzieć się trochę więcej o tym projekcie. Widzimy tylko tył urządzenia ale przez to możemy stwierdzić, że telefon będzie miał dwa aparaty a jego design będzie nawiązywał bardziej do pancernego Xcovera niż smukłego S9.

Xiaomi BlackShark

Widzimy również doczepiana z góry telefonu nakładkę, która prawdopodobnie jest swojego rodzaju gamepadem ułatwiającym grę.

Advertisement

Stylizacja logo Blackshark znacząco nawiązuje do bezpośredniego konkurenta Razer Phone.

Stare User Stories w Snapchat.

Snapchat przywraca starą wersję sortowania user stories. Nowy algorytm sortowania został wprowadzony podczas listopadowej aktualizacji aplikacji. W tej chwili firma wycofuje się z tego. Stary układ aplikacji jest już widoczny dla części użytkowników i prawdopodobnie będzie udostępniany sukcesywnie reszcie.

Przenoszenie numerów Q1 2018.

UKE opublikowało raport przenoszenia numerów pomiędzy polskimi sieciami komórkowymi. Po raz pierwszy w historii Play miał ujemny bilans. Nie jest to sporo bo tylko około -1000 numerów ale zawsze. Na o wiele większym minusie jest Orange bo ponad -18000. Na minusie też T-Mobile a jedynym dużym operatorem który wyszedł na plus jest Plus 😉 Dokładna tabela poniżej.

Advertisement

mnp Q1 2018

Dodaj komentarz