Darmowe 3 sposoby na oglądanie meczów Polaków na UEFA Euro 2016.

Advertisement

Finały UEFA Euro 2016 zbliżają się wielkimi krokami. Pierwszy mecz we Francji zostanie rozegrany już 10 czerwca a finał dokładnie miesiąc później 10 lipca. Wszyscy liczymy na dobrą postawę polskiej drużyny i wyjście co najmniej z grupy.

Czasu pozostało coraz mniej, więc jest to idealna pora aby sprawdzić gdzie można oglądać mecze Polaków (i nie tylko) podczas EURO 2016. Prawa do transmisji wszystkich meczów posiada telewizja Polsat, ale ostatnio TVP kupiło sublicencje na mocy, której będzie transmitowało wszystkie mecze Polski oraz kilka innych ważniejszych spotkań (łącznie 11) wliczając finał.

Nas oczywiście najbardziej interesuje możliwość oglądania Euro na telefonach. Zwłaszcza, że Mistrzostwa pokrywają się w części z wakacjami przez co nie zawsze będziemy mogli je oglądać w TV.

Advertisement

Jak i gdzie oglądać UEFA Euro na telefonie?

Tak jak pisałem pełną licencję do transmisja Euro 2016 posiada Polsat i parę dni temu zaprezentował ofertę dedykowaną właśnie tej imprezie. Uruchomił dwa specjalne kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, które będą w 100% poświęcone Mistrzostwom Europy. Kanały będą dostępne w aplikacji IPLA a dający do nich dostęp niestety nie jest tani po wynosi 99zł.

Euro 2016
Euro 2016 w IPLA

Co dostajemy w zamian? Możliwość oglądania wszystkich 51 meczów z UEFA Euro 2016 w aplikacji mobilne (przez www i Smart TV również) z jakością HD i bez reklam. Setki godzin specjalnych materiałów, studia meczowe, analizy, wywiady. Aplikacja na Androida ma możliwość „cofnięcia” nawet o 5 godzin, więc możemy w każdej chwili obejrzeć powtórek interesującej nas akcji. Oczywiście powtórki całych meczów też będą dostępne.

Cena jest zaporowa ale jest opcja na oglądanie wszystkich meczów za darmo! No prawie za darmo. Operator komórkowy Plus (ten sam właściciel co Polsat i IPLA) przygotował promocję, w której po podpisaniu umowy za minimum 49zł otrzymujemy bezpłatny dostęp do pakietu Euro 2016 w IPLA. Dlatego jeśli kończy się wam umowa albo myślicie nad zmianą operatora jest do świetna okazja.

Advertisement

Z ofertą Plusa możecie zapoznać się pod tym LINKIEM.

Tańsze i darmowe sposoby na oglądanie meczy Euro.

Tańszą opcją jest wykupienie w IPLI pakietu Sport, gdzie dostajemy dostęp między innymi do kanału Polsat Sport gdzie będą transmitowane 24 mecze Euro 2016. Oczywiście wszystkie mecze Polskiej Reprezentacji. Co więcej na start dostajemy 14 dni za darmo.

Advertisement

Euro 2016 TVPTak jak pisałem na początku również TVP będzie transmitowało wybrane mecze. Udało mi się potwierdzić, że wykupiony pakiet przez Telewizję Polską obejmuje również streaming przez www oraz przez aplikację TVP Stream dostępną również na Androida w zupełności za darmo.

 

Advertisement

Dodaj komentarz