Flappy Bird wciąż można pobrać z Google Play!

Advertisement

Flappy Bird apkFlappy Bird to gra, która w bardzo krótkim czasie zyskała ogromną popularność, w ciągu pół roku ilość pobrań przekroczyła ponad 50 milionów (Android i iOS). Sukces Flappy Bird był tak wielki, że przerósł nawet samego twórcę. Wietnamczyk Dong Nguyen’a na początku lutego postanowił usunąć grę z Google Play i AppStore, pomimo tego, że jak sam twierdzi przynosiła mu zyski w wysokości 50 tysięcy dolarów dziennie, z samych tylko reklam! Powody takiego działania nie są do końca jasne.

Usunięcie Flappy Bird z Google Play spotkało się z wielkim poruszeniem wśród milionów fanów, których gra wciągnęła na dobre.  Trzeba przyznać, że jest ona strasznie uzależniająca. Dlatego dla wszystkich osób chcących poprawić swój rekord albo takich, co jeszcze nie mieli styczności z grą, przygotowałem mały poradnik jak pobrać i zainstalować Flappy Bird.

Flappy Bird można pobrać z Google Play!

FlappyBirdRecordJeśli mieliście wcześniej zainstalowaną na swoim smartfonie Flappy Bird, ale ją odinstalowaliście albo formatowaliście telefon i utraciliście wszystkie dane to znam bardzo łatwy sposób, aby ją ponownie ściągnąć z Google Play.

Advertisement

Wystarczy, że zalogujemy się na swoje konto w Google Play (to samo, na którym wcześniej pobieraliśmy Flappy Bird) a następnie przejdziemy do „Moje aplikacje”. Robimy to wybierając kolejno:

  1. Sklep Play.
  2. Wybieram menu (prawy górny róg).
  3. Moje aplikacje.
  4. Wybieramy zakładkę „wszystkie”.

W tym miejscu mamy podgląd do wszystkich aplikacji, jakie kiedykolwiek instalowaliśmy na swoim smartfonie. Teraz wystarczy odszukać Flappy Bird i zainstalować ją tak jak każdą inną aplikacje.

Pobrać apk z plikiem instalacyjnym Flappy Bird.

Android ma taką, przewagę nad iOS, że umożliwia nam instalację aplikacji spoza oficjalnego sklepu Google Play. Wystarczy posiadać plik instalacyjny (apk) danej aplikacji i włączyć możliwość instalacji z „nieznanego źródła”. Jak włączyć instalację aplikacji z „nieznanego źródła”? Pisałem o tym jakiś czas temu w TYM wpisie, jeśli macie z tym problem zapraszam do zapoznania się z poradnikiem.

Advertisement

Flappy Bird w wersji apk możecie pobrać z linka poniżej.

Flappy Bird v1.3 apk

Po pobraniu apk na swojego smartfona wystarczy tylko uruchomić menager plików i odszukać ściągniętego apk i go uruchomić. Powinien wówczas zainstalować się na twoim telefonie.

Advertisement

I to chyba na tyle. Miłej gry!

1 komentarz do “Flappy Bird wciąż można pobrać z Google Play!”

  1. Podobna polska gra niedawno wyszła. Tylko że tam się drwalem tnie drewno uważając na gałęzie. nazywa się Timberman.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz