Grand Theft Auto: San Andreas na Androida jeszcze w tym roku!

Advertisement

Grand Theft Auto: San Andreas AndroidNa koniec dnia spora bomba! Informacja ucieszy wszystkich fanów serii GTA a sądząc po wynikach sprzedaży GTA 5, spokojnie można mówić o setkach tysiącach taki osób w samej Polsce. RockStar po informował, że jeszcze w grudniu tego roku dostaniemy kultowe (w sumie która z części GTA nie była kultowa?) Grand Theft Auto: San Andreas na Androida!

Już za miesiąc będziemy mogli znowu wcielić się w CJ’a i przemierzać bezdroża pomiędzy trzema wielkimi miastami Los Santos, San Fierro, Las Venturas wszystko to w klimacie nie zapomnianych lat 90. RockStara jeśli chodzi o wersję GTA: San Andreas na Androida nie ma zamiaru nic ograniczać jeśli chodzi o rozmiar gry a pamiętamy, że dopiero GTA 5 zdetronizowało ją jeśli chodzi o ogrom przestrzeni do eksploracji i swobodę poruszania.

Firma idzie nawet dalej. Wersja mobilna GTA będzie miała odświeżoną grafikę! Ulepszono dynamiczne cienie oraz zwiększono ich szczegółowość. Zwiększony został również “widok horyzontu” oraz paleta barw oraz zastosowano bardziej zaawansowanie modele postaci i samochodów.

Advertisement

Opracowano również nowy sposób wyświetlania przycisków na ekranie telefonu, będą one teraz wyświetlane tylko wtedy gdy będzie taka potrzeba a nie tak jak jest to teraz w wersjach mobilnych GTA, że wyświetlane są cały czas. Ma to znaczenie zwłaszcza na mniejszych ekranach. Zaimplementowano również nowy system checkpointów aby ułatwić zapis stanu gry.

Osobiście jestem wielkim fanem serii, grałem w każdą cześć i kiedyś nawet kupiłem Xbox 360 aby móc zagrać w GTA 4 w dniu premiery. Mam również dwie poprzednie części na Androida, więc San Andreas na pewno zagości na moim smartfonie i zakładam, że będzie to jeszcze przed Gwiazdką. 🙂

źródło: http://www.rockstargames.com/newswire/article/51870/grand-theft-auto-san-andreas-mobile-coming-this-december.html

Advertisement

1 komentarz do “Grand Theft Auto: San Andreas na Androida jeszcze w tym roku!”

Dodaj komentarz