Humble Bundle 8 również na Androida.

Advertisement

Humble Bundle 8Prawda jest taka, że Humble Bundle 8 trwa już od kilku dni ale jakoś nie miałem czasu o nim wspomnieć a szkoda było by coś takiego przeoczyć, bo okazja jest nie lada. Dlaczego? Otóż ósma paczka Humble Bundle jest na prawdę multiplatformowa! We wszystkie gry możemy zagrać na PC, Mac czy Linuxie ale po raz pierwszy dostępna jest również wersja na Androida!

Humble Bundle 8 na PC i Androida składa się aktualnie z 9 gier a na dokonanie zakupu mamy jeszcze nieco ponad 5 dni. Sądzę, że trwająca właśnie przerwa świąteczna jest na tyle długa, że warto to zrobić już teraz bo są tutaj tytuły naprawdę solidne, wymagające sporo czasu aby ukończyć wszystkie.

Lista gier w Humble Bundle 8:

Advertisement

Little Inferno
Gemini Rue
AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome
Jack Lumber

Gry dostępne po wpłaceniu średniej ceny:
Solar 2
Bad Hotel
The Bard’s Tale
Hero Academy
Anomaly 2

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CqRvmveluQI[/youtube]

Advertisement

Jak widzicie HB8 trzyma nadal bardzo wysoki poziom jeśli chodzi o jakoś udostępnianych gier. Nie są to żadne szmiry, a na szczególną uwagę zasługuje gra polskiego dewelopera 11 bit studios gra Anomaly 2. Jest to kolejna część kultowej w pewnych kręgach gry strategicznej. Druga część ma jeszcze lepszą grafiką, która dosłownie wgniata w fotel. Niestety zajmuje ona prawie 2GB i oczywiście potrzebuje mocniejszego telefonu.

Gry można kupić już za 1$, oczywiście lepiej wpłacić kwotę powyżej średniej ceny aby mieć wszystkie gry, nie jest to dużo bo niecałe 4,5$. Cena rynkowa wszystkich gier to ponad 100$!!!

Link: https://www.humblebundle.com/

Advertisement

Dodaj komentarz