Humble Moblie Bundle 3 dla Androida

Advertisement

humble bundle mobile 3Dziś wystartowała sprzedaż kolejnego Humble Mobile Bundle z grami na Androida, w którym możemy kupić praktycznie za grosze 6 płatnych gier. Dla przypomnienia napiszę, że Humble Bundle to paczki gier sprzedawane za tyle ile kupujący jest w stanie zapłacić. Może być to 1$ ale może być to i 100$. Zyski są rozdzielana na producentów gier, organizacje charytatywne i twórców strony. Dodatkowo jeśli wpłacić się kwotę powyżej średniej ceny odblokowuje się dodatkowe gry.

Co wchodzi w skład Humble Moblie Bundle 3?

 

humble bundle mobile 3

Advertisement

EPOCH – post-apokaliptyczna strzelanina, której wcielamy się w samotnego żołnierza robota stającego w szranki z chordami protagonistów. Świetna grafika i intuicyjne sterowanie.

rymdkapsel – w skrócie musimy bronić stacji kosmiczne przed atakiem obcych. Gra strategiczna o minimalistycznej grafice.

SpellTower – wykreślanka słów.

Advertisement

Swordigo – jest to debiut na Androida, gra nie jest dostępna w Google Play. Platformówka hack-n-slash.

Oraz dwie gry jakie otrzymamy po wpłaceniu średniej kwoty wpłat, w tej chwili wynosi ona około 5 dolarów.

Ridiculous Fishing: A Tale of Redemption – łowienie ryb. 🙂 Takie bardziej niestandardowe łowienie ryb. Zarzucasz przynente jak najgłębiej się da i następnie ją wyciągając ją zgarniesz jak najwięcej ryb. Brzmi dziwnie ale aby lepiej zrozumieć o co chodzi zapraszam do obejrzenia filmiki na samym dole tego wpisu.

Advertisement

Kingdom Rush – jeden z najlepszych tower defence na Androida.

A oto filmik przedstawiający wszystkie gry z paczki.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TwGjckByhHI[/youtube]

Advertisement

 

Dodaj komentarz