Jak sprawdzić swój numer w PLAY, Orange, T-mobile i Plus?

Advertisement

Jak sprawdzić swój numer?Zmieniałeś ostatnio numer telefonu i jeszcze nie zdążyłeś go zapamiętać? Używasz Internetu mobilnego na kartę i nie wiesz, jaki doładować konto, bo nie znasz numeru karty sim? Nie wiesz jak sprawdzić numer telefonu? To dobrze trafiłeś. Za chwilę poznasz 4 sposoby na sprawdzenie numeru telefonu dla każdej sieci komórkowej.

Jak sprawdzić swój numer telefonu w PLAY?

Numer w PLAYWystarczy, że wpiszesz na klawiaturze krótki kod *121# i wciśniesz zieloną słuchawkę tak jakbyś chciał zadzwonić. Po chili pojawi się okienko z Twoim numerem telefonu. Gdy używasz modemu albo routera poszukaj w ustawieniach opcji „kody USSD” albo samo „USSD”. Tam powinna być możliwość wpisania tego kodu. Nie zawsze taka funkcjonalność jest dostępna, więc czasami będziesz usiał przełożyć SIM do telefonu.

Numer telefonu w Orange.

W Orange, aby sprawdzić swój numer telefonu musisz zadzwonić na numer *555 a następnie wybrać 2. Za połączenie nic nie zapłacisz. Oczywiście w modemie tego nie zrobisz, ale jeśli masz dostęp do kontaktów z SIM to tam powinien być również zapisany Twój numer telefonu.

Advertisement

Jaki jest mój numer telefonu w Plus?

Zasadza jest identyczna jak w PLAY. Wpisz kod *132# i naciśnij zielony przycisk. Też jest to tak zwany kod USSD, przez co powinien też działać w modemach i routerach.

T-mobile – sprawdzanie numeru.

W sieci T-mobile działa to tak samo w PLAY i Plus. Wystarczy, że wpiszesz kod USSD *100# i naciśniesz przycisk połączenia. Tutaj też taka czynność jest darmowa.

 

Advertisement

3 komentarze do “Jak sprawdzić swój numer w PLAY, Orange, T-mobile i Plus?”

Dodaj komentarz