Jak wrócić do starej wersji Snapchata?

Advertisement

Aktualizacja Snapchata do wersji 10.25.0.0 delikatnie mówiąc nie przypadła jego użytkownikom do gustu. Wiele osób słysząc o problemach z nową wersją postanowiło wyłączyć aktualizację. Jeśli jednak aplikacja została już zaktualizowana to nic straconego, można wrócić do poprzedniej wersji. Jeżeli należysz do osób niezadowolonych z nowej wersji Snapchata to na pewno przyda się Tobie poniższy poradnik.

Pierwsze co musisz zrobić to wyłączyć automatyczną aktualizację, najlepiej tylko tej aplikacji. Jak to zrobić? Wejdź w Google Play i wyszukaj aplikację Snapchat. W górnym prawym rogu ekranu masz menu i w nim możesz wyłączyć aktualizację. Dokładnie to opisałem już jakiś czas temu w tym wpisie.

Snapchat aktualizacja

Advertisement

Następnie musisz wyczyścić dane aplikacji. Wejdź w Ustawienia > Aplikacje i Snapchat. Tam znajdziesz opcję wyczyszczenia danych i pamięci. Wyczyść obie.

Później odinstaluj aplikację i pobierz starszą wersję (10.24.0.0) z poniższego linka.

Snapchat 10.24.0.0

Advertisement

Pamiętaj aby to zrobić musisz zezwolić na instalację aplikacji z nieznanego źródła. W wypadku wątpliwości możesz przeczytać ten wpis gdzie to przedstawiam.

Mam nadziej że pomogłem. 🙂

Advertisement

4 komentarze do “Jak wrócić do starej wersji Snapchata?”

Dodaj komentarz