Klasyk od SEGI za darmo – Crazy Taxi Free.

Advertisement

Crazy TaxiHit na niedziele! SEGA udostępniła darmową wersję jednego ze swoich największych hitów sprzed lat – Crazy Taxi. Arkadowa gra znana z automatów i konsoli Dreamcast, w której wcielamy się w szalonego taksówkarza i musimy w ustalonym czasie dowieść pasażera do celu. Przy okazji wykonywać jak najbardziej ryzykowne ewolucje. Sądzę, że fanom konsol nie trzeba jej dalej przedstawiać, dla wszystkich innych zamieszczam trailer.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=86E0Y8WLa5c[/youtube]

Crazy Taxi została udostępniona całkowicie za darmo (wcześniej kosztowała ponad 20zł, więc okazja jest naprawdę przyzwoita). Promocja potrwa tylko do 19 marca.

Advertisement

Grę Crazy Taxi Free można pobrać z Google Play.

Promocja połączona jest z zapowiedzią nowej wersji klasycznej, Crazy Taxi, tym razem zaprojektowanej specjalnie z myślą o urządzeniach mobilnych – Crazy Taxi: City Rush. Gra została przeprojektowana, odświeżono grafikę oraz przede wszystkim zmieniono sterowanie tak, aby było dostosowane do telefonów i tabletów. Gra Crazy Taxi: City Rush zadebiutuje na Androida jeszcze w tym roku i będzie dostępna za darmo (Free2Play), opłaty będą jedynie pobierane za zakup ulepszeń do swojej taksówki (nowość) oraz za dodatkowe paliwo. Mechanizmy znane z Angry Birds Go, które nie są obowiązkowe, ale znacznie ułatwiają grę. Sporą zmianą jest zrezygnowanie z możliwości dowolnego wyboru klienta, od którego przyjmiemy zlecenie. Teraz będziemy mieli z góry narzucone zlecenia i każde będzie traktowane, jako osobny level. Oczywiście nadal będziemy mieć możliwość wybory dowolnej trasy, jaką pokonamy, aby dowieść pasażera do celu.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RXd-XbEL3q4[/youtube]

Advertisement

Dodaj komentarz