Kupony do McDonald’s Polska – oficjalna aplikacja na Androida

Advertisement

kupony mcdonaldKupony do McDonald’s kojarzy chyba każdy mieszkaniec większych miast gdzie, co jakiś czas wkładane są do skrzynek pocztowy i jak każda akcja marketingowa mają na celu przyciągnąć klientów do restauracji. Konsumenci są zadowoleni, bo mogą trochę zaoszczędzić – każdy kupon uprawnia do innej zniżki, czy to tańsze dwa powiększane zestawy czy 2x BigMac za 10zł, a firma zwiększa obroty.

Osobiście nie jestem zwolennikiem takiego jedzenia, ale przyznaje, że co jakiś czas zdarza mi się jadać w McDonald’s, dlatego kilka razy korzystałem z kuponów. Jednak moją one dość poważną wadę, zazwyczaj po wyjęciu ze skrzynki lądują one gdzieś na szafce w kuchni albo lodówce, nie noszę ich w portfelu, bo są za duże a wizyty w McDonadzie zazwyczaj nie są planowane i chodzę tam jeść raczej pod wpływem impulsu.

Kupony do McDonald’s Polska 3Na szczęście w Polacy to chyba najbardziej zaradny naród jaki znam i szybko ktoś wpadł sposób na rozwiązanie tego problemu. Mianowicie stworzył aplikację na Androida z zeskanowanymi kuponami i wrzucili ją do Google Play. Aplikacja „zażarła” i szybko pojawiło się wiele ich kopi, w tej chwili jest ich tyle, że nie jestem wstanie stwierdzić, która z nich była pierwsza. Zresztą ich ilość i popularność zwiększa się przy okazji wypuszczenia nowych kuponów promocyjnych. Jeśli zaobserwowaliście znaczy wzrost takich aplikacji w rankingach najlepszych aplikacji i w trendach to możecie być pewni, że McDonald’s wypuścić nowe kupony.

Advertisement

Aplikacje, chociaż nie są oficjalne, to są honorowane przez pracowników McDonald’s, wystarczy pokazać skan kupony przy kasie i można korzystać ze zniżek.

McDonald’s Polska ostatnio postanowiło „zalegalizować” taki sposób korzystania z kuponów wydając swoją własną aplikację.

Kupony do McDonald’s Polska 1Aplikacja oprócz kuponów na aktualne promocje oraz informowania o nowych ofert specjalnych, daje również możliwość sprawdzenia i odszukania najbliższej restauracji McDonald’s wraz z dokładnymi godzinami otwarcia a także oferowanym menu i usługami (McDrive, śniadania itp.).  Oczywiście nie mogło zabraknąć menu oraz obowiązkowego w dzisiejszych czasach połączenia z Facebookiem. Po zalogowaniu do, którego będziemy mogli wykonać kopię zapasową ustawień aplikacji oraz listę ulubionych kanapek.

Advertisement

McDonald’s Polska na Androida wykonana jest ładnie, zgodnie z brandbookiem firmy i w sposób bardzo przejrzysty. Nie mam zastrzeżeń, jeśli chodzi o kwestie wyglądu.

Dobrze, ale czym firma chcę zachęcić do instalowania oficjalnej aplikacji a nie jakiejś inne już dostępnej? Otóż o zainstalowaniu oficjalnej aplikacji McDonald’s Polska na Androida dostajemy jednorazowy kupon na darmowe małe frytki.

Końcowa ocena aplikacji McDonald’s Polska to 5/5 – nie mam się, do czego przyczepić, spełnia swoje zadanie w stu procentach.

Advertisement

Aplikację można pobrać za darmo z Google Play.

Dodaj komentarz