Launcher Google Now do pobrania z Google Play.

Advertisement

Google wreszcie postanowiło oficjalnie udostępnić Launcher Google Now, znany z Nexus 5. Osobiście uważam, go za najlepszy z pośród wszystkich używanych przeze mnie launcherów. Jest prosty, działa mega płynnie, posiada piękne animacje, przeźroczysty pasek notyfikacji oraz klawisze funkcyjne i przede wszystkim szybki dostęp do aplikacji Google Now – jest ona umieszczona na cały lewym ekranie. Działa to podobnie jak ekran wyszukiwania w iOS.

Początkowo Launcher Google Now dostępny był jedynie dla posiadaczy smartfona Nexus 5. Jednak od kilu dni każdy posiadacz telefonu lub tabletu z serii Nexus oraz właścicieli telefonów sygnowanych Google Play Edition (telefony z fabrycznie „czystym” Androidem – w takiej wersji sprzedawane były między innymi Samsung Galaxy S4 oraz HTC One) mogą pobrać Launcher Google Now ze Sklepu Play. Jedynym warunkiem jest posiadanie najnowszej wersji Andoida 4.4.2 KitKat.

Launcher Google Now 3 Launcher Google Now 1 Launcher Google Now 2

Advertisement

Mam dobrą informację dla osób, które nie mają Nexusa ani telefonu Google Play Edition. W sieci dostępna jest apk z aplikacją Launchera Google Now do instalacji na każdym telefonie z Androidem 4.4.2! Przynajmniej dotyczy to mojego Samsung Galaxy Note 3. Mam wersje z KitKat i po ściągnięciu instalki i zainstalowaniu jej w telefonie nie ma problemu z działaniem. Nie wiem jak współpracuje ona z innymi telefonami. Poniżej instrukcja instalacji. Dajcie znać jak to wygląda z waszym telefonem.

Jak zainstalować Launcher Google Now na każdym telefonie z Android 4.4.2 KitKat?

  1. Ściągasz aplikację (apk) z dostępną pod TYM linkiem.
  2. Instalujesz ją u siebie w telefonie (musisz mieć włączoną opcje instalacji aplikacji z nieznanego źródła).

Gotowe. Teraz wybierasz Google Now jak domyślny launcher i możesz się cieszyć z jego możliwości.

Advertisement

Dodaj komentarz