PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile na Androida już dostępne!

Advertisement

PlayerUnknown’s Battlegrounds MobilePlayerUnknown’s Battlegrounds to dla wielu gra roku 2017, pomimo iż jej finalna wersja na PC została wydana dopiero na początku 2018 roku. Gra w wersji Early Access na platformie Steam sprzedała się w milionowych nakładach. PlayerUnknown’s Battlegrounds to gra typu battle royale. Co to znaczy? Jest to typ rozgrywki multiplayerowej gdzie naprzeciwko siebie staje kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu zawodników i walczą o przetrwanie. Wygrywa tylko jeden. Wszyscy startują bez broni ani wyposażenia, znaleźć je mogą dopiero podczas rozgrywki. W upływem czasu obszar walki się zawęża i przez co trudniej się ukryć. Taki sam motyw został wykorzystany w popularnej książce (i filmie na jej podstawie) Igrzyska Śmierci. 

Parę dni temu PUBG debiutował w wersji Mobile na Androida, niestety jak na razie tylko w Chinach. Z dobry wiadomości jest fakt, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrać w PUGB w Polsce. Poniżej przedstawię, jak możesz ją pobrać i zainstalować. Co prawda gra jest dostępna tylko w chińskiej wersji językowej, ale nie przeszkadza to aby odpalić rozgrywkę.  

Pierwsze co musisz zrobić to pobrać aplikacje TapTap.com, jest to chiński sklep z grami, coś na wzór Google Play. Link do pliku instalacyjnego znajdziesz poniżej. 

Advertisement

Pobierz aplikację TapTap.com

Po zainstalowaniu (nie trzeba zakładać konta), możesz już pobrać PlayerUnknown’s Battlegrounds, jest on prawdopodobnie na stronie głównej, ale jakby go tam nie było to proszę poniżej umieszczam bezpośredni link. 

Link do PlayerUnknown’s Battlegrounds w TapTap

W międzyczasie pobierzcie aplikację WeChat. Możesz to zrobić już za pośrednictwem Google Play i załóż konto. Jest to konieczne do zalogowania się później w grze. 

Advertisement

I tyle po zainstalowaniu gry pojawi się ekran z logowaniem. Klikasz na zieloną ikonkę z logo WeChat i tyle. Później, aby włączyć rozgrywkę wystarczy klikać w podświetlone przyciski. 

 Mam nadzieję, że pomogłem. A poniżej wrzucam wideo z samej rozgrywki. 

Advertisement

Dodaj komentarz