„Powiadamiacz” aplikacja dla fanów streamingów z gier

Advertisement

Powiadamiacz AndroidOd kilku lat możemy zaobserwować ciekawe zjawisko jakim jest rozkwit w internecie streamingów, filmików wideo przedstawiające „granie w grę”. Osoba przechodząca grę nagrywa całą rozgrywkę, okrasza ją swoim komentarzem i wrzuca na youtube albo streamuje „na żywo” całą grę. Najpopularniejsi growi vlogerzy dorobili się sporej grupy zagorzałych fanów. Właśnie dla nich skierowana jest aplikacja na Androida „Powiadamiacz„.

Dzięki aplikacji „Powiadamiacz” możemy ustawić sobie notyfikację i w momencie kiedy nasz ulubiony vloger będzie dostępny na Twitchu albo GameCreds dostaniemy powiadomienie w telefonie takie samo jakbyśmy dostali SMSa. Lista osób, które możemy obserwować jest ograniczona i nie możemy dodawać samemu kolejnych streamów. Szkoda mam nadzieję, że autorzy rozważą taką możliwość w przyszłości. I tak w tej chwili możemy obserwować:

Bremu
Brot
Brunecia
CTSG
Emil
Flamy
Freaky
Gimperr
Gorgorn
Gplay
GrabaGra
KapitanAlien
KOKOSfly
M4sha
Mandzio
MinecraftBlow
MinecraftPolska
MisterCe
Mkrr3
Moskit
Nexos Hunter
PolskiPingwin
RockAlone2k
Seto
Skkf
SouShibo
Tivolt
Vertez
Wonziu
Żubr/Moje Granie

Advertisement

Większość z nich ma tak jakby własny profil gdzie znajdziemy między innymi status (offline/online), ostatnie aktywności z datą kiedy one miało miejsce, zdjęcie oraz krótką notkę o sobie (nie wszyscy).

Aplikacja jest prosta, bez zbędnych wodotrysków i jest zbudowana z wykorzystaniem wszystkich standardów tworzenia aplikacji na Androida.

Android Powiadamiacz

Advertisement

Jeśli nie chcemy dostawać powiadomień cały czas (np. gdy śpimy albo jesteśmy w szkole) to możemy ustawić tak zwaną „ciszę nocną” i ustalić godziny w jakich aplikacja ma zostać wyciszona.

Aplikacji wystawiam oceną 4 ponieważ jest wykonana przyzwoicie i spójnie a prze wszystkim spełnia swoje zadanie, jednak jest mało rozbudowana dlatego nie dostaje maksymalnej oceny.

Advertisement

Dodaj komentarz