Posty

W co grać podczas Świąt? Nowości i promocje na Androida.

Święta to czas na spotkania z najbliższymi, wspólne świętowanie przy rodzinnym stole i generalnie na odpoczynek oraz odcięcie się od codziennych obowiązków. Jednak jakbyście już się przejedli i chcieli zrobić sobie „odpoczynek od odpoczywania” 🙂 to dobrym sposobem na to jest pogranie na smartfonie. Zwłaszcza, że producenci gier przygotowali na Święta wiele nowości oraz promocji. Poniżej moje zestawienia najciekawszych gier, w jakie można pograć w te Święta i kilka okazji na kupienie ich w niższej cenie.

Nowości w Google Play.

GTA Chinatown Wars – Gra pierwotnie wydana na Nintendo DS a w niedługim czasie po tym, również na PSP oraz iOS. W zeszłym tygodniu została w końcu opublikowana wersja na Androida. Od początku była trwożona z myślą o ekranach dotykowych, więc idealnie sprawdza się na telefonach. Widok izometryczny, celshaidingowa grafika i Liberty City znane z GTA IV sprawiają, że gra jest mega klimatyczna.

GTA Chinatwon Wars Android

Dodatkowo trwa właśnie promocja, dzięki czemu możecie kupić ją za jedyne 13zł zamiast 21zł. Polecam.

Link do poprania z Google Play.

Knights of the Old Republic – Kolejna nowość na Androida, wydana dosłownie kilka dni temu. Jest to port hitowego RPG z PC sprzed 11 lat! Pozycja obowiązkowa dla fanów Gwiezdnych Wojen. Dodatkową motywacją może być trwająca promocja, dzięki czemu można ją kupić o połowę taniej, czyli za trochę ponad 17zł.

Link do poprania z Google Play.

Dumb Ways to Die 2: The Games – też jest stosunkową nową grą w Google Play, wyszła chyba jakieś 2 tygodnie temu, ale już zyskała rzesze fanów, bo pobrało ją ponad 5 milinów osób! Myślę, że szybko dorówna swoją popularnością pierwszą część. Sama gra to zestaw szybkich mini gierek, w których musimy uchronić kreskówkowe stworki przed śmiercią. Bardzo wciąga i jest darmowa!

Link do poprania z Google Play.

Word of Tanks – hitowa gra, w którą gra już ponad 100 milionów osób! Teraz również dostępna na Androida. Jeśli jesteście fanami czołgów a w Święta nie możecie zabrać ze sobą PC to wersja androidowa może wam to wynagrodzi. Gra w systemie Free2Play.

Link do poprania z Google Play.

Run Sackboy! Run! – Posiadaczom PlayStation postać Sackboya powinna być dobrze znana. Szmacianka z gry Little Big Planet zyskała liczne grono fanów, teraz możemy grać nią również na smartfonach. W tym miesiącu Sony wydało na Androida całkiem fajnego runnera właśnie z Sackboyem w roli głównej. Gra jest dostępna za darmo.

Link do poprania z Google Play.

Okazje z Google Play godne polecenia.

Leo's Fortune android

Leo’s Fortune 3,99zł z ok. 20zł – jedna z najlepszych i najładniejszych platformowego na Androida. Link do poprania z Google Play.

Machinarium  ok. 4zł z ok. 20zł – wielokrotnie nagradzana przygotówka. Jeśli jeszcze nie graliście jest ku temu najlepsza okazja właśnie teraz. Link do poprania z Google Play.

Anomaly (seria) – wszystkie gry z serii można mieć teraz z 4zł każda. Gra polskiego 11bit studios została okrzyknięta jedna z najlepszych tower defece. Gra bardzo zaawansowana graficznie, więc jedynie dla posiadaczy lepszego sprzętu. Link do poprania z Google Play.

The Room 1 & 2 4,49zł z ok. 12zł – dla fanów gier logicznych i odgadywania zagadek. Link do poprania z Google Play.

Goat Simulator – gra zrobiona dla żartu, która okazała się gigantycznym sukcesem. Teraz możecie przekonać się, o co w niej chodzi, bo można ją kupić za 3zł. Link do poprania z Google Play.