W co grać podczas Świąt? Nowości i promocje na Androida.

Advertisement

Święta to czas na spotkania z najbliższymi, wspólne świętowanie przy rodzinnym stole i generalnie na odpoczynek oraz odcięcie się od codziennych obowiązków. Jednak jakbyście już się przejedli i chcieli zrobić sobie „odpoczynek od odpoczywania” 🙂 to dobrym sposobem na to jest pogranie na smartfonie. Zwłaszcza, że producenci gier przygotowali na Święta wiele nowości oraz promocji. Poniżej moje zestawienia najciekawszych gier, w jakie można pograć w te Święta i kilka okazji na kupienie ich w niższej cenie.

Nowości w Google Play.

GTA Chinatown Wars – Gra pierwotnie wydana na Nintendo DS a w niedługim czasie po tym, również na PSP oraz iOS. W zeszłym tygodniu została w końcu opublikowana wersja na Androida. Od początku była trwożona z myślą o ekranach dotykowych, więc idealnie sprawdza się na telefonach. Widok izometryczny, celshaidingowa grafika i Liberty City znane z GTA IV sprawiają, że gra jest mega klimatyczna.

GTA Chinatwon Wars Android

Advertisement

Dodatkowo trwa właśnie promocja, dzięki czemu możecie kupić ją za jedyne 13zł zamiast 21zł. Polecam.

Link do poprania z Google Play.

Knights of the Old Republic – Kolejna nowość na Androida, wydana dosłownie kilka dni temu. Jest to port hitowego RPG z PC sprzed 11 lat! Pozycja obowiązkowa dla fanów Gwiezdnych Wojen. Dodatkową motywacją może być trwająca promocja, dzięki czemu można ją kupić o połowę taniej, czyli za trochę ponad 17zł.

Advertisement

Link do poprania z Google Play.

Dumb Ways to Die 2: The Games – też jest stosunkową nową grą w Google Play, wyszła chyba jakieś 2 tygodnie temu, ale już zyskała rzesze fanów, bo pobrało ją ponad 5 milinów osób! Myślę, że szybko dorówna swoją popularnością pierwszą część. Sama gra to zestaw szybkich mini gierek, w których musimy uchronić kreskówkowe stworki przed śmiercią. Bardzo wciąga i jest darmowa!

Link do poprania z Google Play.

Advertisement

Word of Tanks – hitowa gra, w którą gra już ponad 100 milionów osób! Teraz również dostępna na Androida. Jeśli jesteście fanami czołgów a w Święta nie możecie zabrać ze sobą PC to wersja androidowa może wam to wynagrodzi. Gra w systemie Free2Play.

Link do poprania z Google Play.

Run Sackboy! Run! – Posiadaczom PlayStation postać Sackboya powinna być dobrze znana. Szmacianka z gry Little Big Planet zyskała liczne grono fanów, teraz możemy grać nią również na smartfonach. W tym miesiącu Sony wydało na Androida całkiem fajnego runnera właśnie z Sackboyem w roli głównej. Gra jest dostępna za darmo.

Advertisement

Link do poprania z Google Play.

Okazje z Google Play godne polecenia.

Leo's Fortune android

Leo’s Fortune 3,99zł z ok. 20zł – jedna z najlepszych i najładniejszych platformowego na Androida. Link do poprania z Google Play.

Advertisement

Machinarium  ok. 4zł z ok. 20zł – wielokrotnie nagradzana przygotówka. Jeśli jeszcze nie graliście jest ku temu najlepsza okazja właśnie teraz. Link do poprania z Google Play.

Anomaly (seria) – wszystkie gry z serii można mieć teraz z 4zł każda. Gra polskiego 11bit studios została okrzyknięta jedna z najlepszych tower defece. Gra bardzo zaawansowana graficznie, więc jedynie dla posiadaczy lepszego sprzętu. Link do poprania z Google Play.

The Room 1 & 2 4,49zł z ok. 12zł – dla fanów gier logicznych i odgadywania zagadek. Link do poprania z Google Play.

Advertisement

Goat Simulator – gra zrobiona dla żartu, która okazała się gigantycznym sukcesem. Teraz możecie przekonać się, o co w niej chodzi, bo można ją kupić za 3zł. Link do poprania z Google Play.

Dodaj komentarz