YouTube bez reklam, z trybem offline i odtwarzaniem w tle… Ale nie za darmo.

Advertisement

YouTube startuje w Stanach Zjednoczonych z płatnym abonamentem. Dzięki usłudze YouTube Red, po uiszczeniu miesięcznej opłaty 9,99$ będziemy mogli oglądać wideo w serwisie całkowicie bez reklam.

https://www.youtube.com/watch?v=YL9RetC0ook

Usunięcie reklam to nie jedyny benefit, jaki otrzymamy po wykupieniu abonamentu. Użytkownicy opłacający usługę dostaną możliwość zapisywania wideo z YouTube do offline w swoim telefonie czy tablecie, aby muc oglądać ulubione filmy także w miejscach gdzie nie ma dostępu do Internetu.

Advertisement

Trzecim feature, jaki z pewnością ucieszy fanów słuchania muzyki z YouTube jest możliwość odtwarzania filmików w tle na telefonach. Czyli będziemy mogli korzystać z innych aplikacji np. przeglądać Internet a w tle będzie leciała muzyka z YouTube.

Usługa YouTube Red startuje w USA 28 października i wszyscy dostaną ją na miesiąc za darmo. Kiedy będzie udostępniona w innych regionach nie podano. Czy 10 dolarów to dużo jak za dostęp do wideo bez reklam? Po przeliczeniu na złotówki wychodzi prawie 40 zł do uważam, że jest do bardzo dużo. W tej cenie możemy mieć pakiet HBO z HBO GO (30zł w UPC) jak dołożymy jeszcze 20zł to dokupimy dostęp do Tidala. Daje nam to dostęp do świetnego kontentu wideo oraz streaming muzyki w świetnej, jakości.

No dobra, ale w Stanach są inne warunki niż w Polsce. Czyżby? W USA w tej samej cenie mamy dostęp do Netfilxa. Brak reklam, offline oraz odtwarzanie w tle to chyba za mało, aby usługa YouTube Red odniosła sukces.

Advertisement

1 komentarz do “YouTube bez reklam, z trybem offline i odtwarzaniem w tle… Ale nie za darmo.”

Dodaj komentarz