YouTube Premium Argentyna czyli filmy bez reklam za 6 zł

Advertisement

YouTube Premium to abonament dzięki któremu możesz się pozbyć reklam z filmików, oglądać wideo w tle na telefonie oraz zapisywać filmy do offline. Dostajesz również dostęp do YouTube Music czyli serwisu streamującego muzykę (coś jak Spotify). Cena YouTube Premium w Polsce to 23,99 zł za miesiąc. Abonament rodzinny przeznaczony dla 5 osób to 35,99 zł. Znam jednak sposób aby płacić za niego dużo mniej! Prawie 6 razy mnie! Poniżej znajdziesz wszystko opisane co i jak.

Po pierwsze musisz posiadać jakąś kartę płatniczą/kredytową wspierającą wiele walut. Ja korzystam z Revolut od wielu lat i w tym scenariuszu również używam ich karty. Można założyć konto, wpłacić pieniądze i od razu płacić wirtualną kartą. Założenie i prowadzenie konta jest u nich darmowe! 

Po drugie aby zaoszczędzić na YouTube Premium musisz posiadać jakiegoś VPN. Możliwe, że już korzystasz z któregoś. Jeśli tak to sprawdź czy masz możliwość podłączenia się do serwerów w Argentynie. Jeśli nie albo jeśli nie masz jeszcze żadnego VPN to polecam zainstalować darmowego Tunnel Bear. Tam zakładasz darmowe konto i logujesz się w aplikacji. Następnie łączysz się z Argentyną.

Advertisement
Tunnel Bear Argentyna

Aby upewnić się, że połączyłeś się prawidłowo wejdź na stronę myip.com aby sprawdzić czy faktycznie łączysz się z argentyńskiego adresu IP.

IP Argentyna

Gdy jesteś połączony z VPN w Argentynie włączasz aplikację YouTube. Oczywiście musisz być zalogowany swoim kontem Google/YouTube. Następnie z menu wybierz “Pobierz YouTube Premium”. Teraz powinieneś zobaczyć ekran z ofertą YouTube Premium. Wszystkie informacje powinny być po polsku jednak zauważ, że kwota podana jest w argentyńskim peso. Jak widzisz cena za miesiąc to 119 ARD czyli w przeliczeniu na polskie złotówki daje to niecałe 4 zł! Osobiście polecam wybrać abonament rodzinny gdzie za niecałe 6 zł można obdarzyć całą rodzinę takim abonamentem. 

YouTube Premium Argentyna Cena
YT Premium Rodzinna

Aby dokonać zakupu trzeba przejść kilka następnych ekranów. Na jednym z nich zostaniesz poproszony o dodanie karty. Polecam dodać swoją wirtualną kartę Revolut. Po wpisaniu numeru karty będziesz musiał podać swój adres (oczywiście argentyński). Wyszukaj w Google Maps jakiś adres. 🙂 Powinno pójść wszystko płynnie.

Advertisement
Argentyna Adress

Gdy już masz potwierdzenie, że udało się wykupić YouTube Premium możesz rozłączyć VPN i korzystać z niego tak jakbyś był już w Polsce. Opłata zostanie ściągana z karty co miesiąc w peso argentyńskich. Pamiętaj aby zawsze mieć potrzebną kwotę na karcie.

MIłego korzystania z YouTube Premium.

Advertisement

3 komentarze do “YouTube Premium Argentyna czyli filmy bez reklam za 6 zł”

  1. A czy nie ma problemu ze zmianą lokalizacji google? I późniejszą instalacją polskich aplikacji w sklepie Play? Bo słyszałem o przypadkach, że z automatu zmieniało lokalizację na Argentynę (w przypadku konta rodzinnego dla całej rodziny).

    Odpowiedz

Dodaj komentarz