YouTube Premium drożeje! Podwyżka cen w Argentynie

Advertisement

Ostatnio pisałem jak można oszczędzić na YouTube Premium wykupując go przez VPN do Argentyny. Wówczas konto rodzinne można mieć za dosłownie kilka złotych. Niestety wczoraj dostałem emaila, że YouTube (Google) od listopada podnosi cenę tej usługi. Nadal jest taniej niż w Polsce ale nie są już to tak niewielkie pieniądze.

YouTube Premium Argentyna podrożał!

Do tej pory za YouTube Premium w Argentynie (pakiet rodzinny) trzeba było zapłacić 179 argentyńskich peso. Czyli to jest trochę poniżej 6 zł. Cena symboliczna bo można podpiąć pod to 5 kont. Teraz abonament drożeje niemal 4 razy! Zapłacić trzeba będzie 699 peso czyli trochę ponad 22 zł. Jest to nadal tańsza opcja bo w Polsce trzeba zapłacić 36 zł, ale to już nie jest mało. Zwłaszcza jak zsumujemy wszystkie abonamenty na streaming jakie opłacamy.

YouTube Premium
Taki email o podwyżce wczoraj dostałem.

Alternatywa dla YouTube Premium dla Androida?

Czy będę nadal korzystał z YT Premium? Zastanawiam się. Od tygodnia testuję zmodyfikowaną aplikację YouTube o nazwie YouTube Vanced, która oferuje właściwie to wszystko co płatna wersja YT. Przygotowuje materiał o niej. Pytanie tylko czy moja rodzina też będzie chciała jej używać?

Advertisement

Dodaj komentarz