AK Media Dystrybucja

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Padnie kolejny rekord zebranej kwoty, chociaż na oficjalne podsumowanie trzeba jeszcze poczekać. Ostatnie aukcje na Allegro zostały zakończone.

W tym roku postanowiłem wspomóc WOŚP również w dodatkowy sposób. Zaoferowałem na aukcji WOŚP reklamę na androapps.pl w formie artykułu sponsorowanego. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany ponieważ finalna kwota aukcji to 51 zł!

Zwycięzcą okazał się właściciel firmy AK Media Dystrybucja. Co więcej wygrany powiedział, że ustatysfakcjonuje go jedynie zamieszczenie linku do jego strony i logo firmy.

Firma AK Media Dystrybucja specjalizuje się w kolportażu materiałów reklamowych i plakatowaniu od 1993 roku. Zasięg jej działalności obejmuje obszar całej Polski (aglomeracje jak i małe miejscowości). Spośród firm dystrybucyjnych wyróżnia ją elastyczność działania, brak podwykonawców, kompleksowość usług, potwierdzona raportami skuteczności i efektywności działania. Oferta cenowa dostosowana jest do indywidualnych oczekiwań klienta.

Atuty:
– stała siatka dystrybutorów na terenie kraju
– atrakcyjne rabaty ilościowe
– odbiór ulotek od klienta własnym transportem
– dogodne warunki płatności
– elastyczność działania
– II stopniowy system kontroli dostarczeń
– pracujemy 7 dni w tygodniu

Strona: https://akmediadystrybucja.com/

Dodaj komentarz