Promocje Black Friday Nintendo Switch

Advertisement

Chciałbym was serdecznie zaprosić na moją stronkę poświęconą Nintendo Switch. Prowadzę ją od jakiś 2 lat i robię to bardziej z „doskoku”. Sądzę, że warto ją sprawdzić, zwłaszcza jak nie bardzo orientujesz się w tematyce konsol do gier a twoje dzieci bardzo by chciały dostać jakąś na prezent. Myślę również, że podczas nadchodzącego Black Friday Nintendo Switch będzie jedną z bardziej pożądanych rzeczy.

Czym jest Nintendo Switch? Jeśli nie interesujecie się grami to możecie nie wiedzieć. Jest to konsola do gier od firmy Nintendo wydana w 2017 roku. Jest ona inna niż wszystkie dotychczasowe konsole takie jak np. Xbox czy PlayStation, bo można na niej grać też w trybie przenośnym, nie podłączając do telewizora. Trochę jak na tablecie tylko z prawdziwymi, fizycznymi kontrolerami. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby włożyć ją do dołączonej stacji dokującej i grać na TV. Jest to tak zwana konsola hybrydowa.

Warto zauważyć, że tylko na konsoli Nintendo Switch znajdziecie takie serii gier jak Mario, The Legend of Zelda czy Pokemon. Jest to idealna konsola dla dzieciaków, bo Nintendo głównie stawia do zabawę dla całej rodziny i większość ich gier nastawiona jest na wspólną zabawę. Zazwyczaj nie są one też zbyt brutalne. Oczywiście mamy też gry dla starszych graczy takie jak Wiedźmin, kilka starszych części Resident Evil czy Diablo.

Advertisement
Black Friday Nintendo Switch

Jeśli chcesz poznać bliżej Nintendo Switch to jeszcze raz serdecznie zapraszam na stronę Pstryczek.eu.
A może znasz ją tą konsole, ale jeszcze wahasz się, czy jak kupić? Również z tego powodów warto zajrzeć na mojego bloga a zwłaszcza do wpisu poświęconego Black Friday. Przygotowałem tam listę ciekawych promocji z tym związanych z Black Friday i Black Week a tam konsola Nintendo Switch za jedyne 1099 zł!

Oprócz promocji na konsole znajdziesz tam też wybrane przeze mnie najciekawsze gry w promocyjnych cenach w Nintendo eShop. To tak zwane Cyber Deals. Wpis będę na bieżąco aktualizował o nowe pozycję i będę się również starał je weryfikować. Jak wiadomo nie zawsze co oznaczone jest jako promocja nią faktycznie jest.

Advertisement

Dodaj komentarz